بهترین مارک کامپوزیت دندان

بهترین مارک کامپوزیت دندان

بهترین مارک کامپوزیت دندان

یکی از سوالاتی که برای بسیاری از افراد پیش می آید اینست که بهترین مارک کامپوزیت دندان چیست ؟ در بین برندهایی که وجود دارد مارکی به نام ایویکولار آی پی اس دارای کیفیت بالایی می باشد و دارای استحکام و ماندگاری زیادی است . برندهای دیگری به نام کازمادنت و اولترادنت وجود دارد که از لحاظ کیفیت و تنوع رنگ در درجه خوبی قرار دارند . باید به این نکته توجه داشت که موفقیت نتیجه کامپوزیت در درجه اول به نحوه نصب آن و در درجه دوم به کیفیت مواد بستگی دارد . در صورتی که از بهترین مارک کامپوزیت دندان استفاده شود در حالی که دندانپزشک آن را به درستی نصب نکند نتیجه موفق آمیز نمی باشد . بنابراین علاوه بر مارک کامپوزیت باید در انتخاب دندانپزشک دقت کافی را داشته باشید .

بهترین مارک کامپوزیت دندان

بهترین مارک کامپوزیت دندان

موارد استفاده از کامپوزیت دندان

  • برطرف کردن پوسیدگی دندان
  • ترمیم دندان هایی که در اثر عدم بهداشت دهان دچار آسیب شده و لب پر شده اند .
  • یکدست کردن و یکرنگ کردن دندان ها ( برای از بین بردن تیرگی و نامنظمی دندان ها از کامپوزیت دندان استفاده می شود ).
  • اصلاح ترک خوردگی های کم در دندان

موارد منع استفاده از کامپوزیت دندان

در صورتی که فرد  شرایط لازم برای کامپوزیت را نداشته باشد نمی تواند از آن استفاده کند .  برای مثال دو فک و دندان ها روی هم قرار گرفته اند ( اکلوژن ) که در این صورت دندان ها با ارتودنسی منظم می شوند .

تغییر رنگ کامپوزیت دندان

تغییر رنگ کامپوزیت دندان به مواد آن بستگی دارد . در صورتی که از بهترین مارک کامپوزیت دندان استفاده شود ماندگاری آن بیشتر می باشد و امکان تغییر رنگ آن در طولانی مدت می باشد . کامپوزیت دندان در اثر تماس با برخی ترکیبات رنگی دچار تغییر رنگ می شود. در مواد غذایی که دارای رنگدانه هستند در صورتی که ناصاف تر و خشن تر باشند موادی که در کامپوزیت دندان به کار رفته است سریعتر تغییر رنگ پیدا می کنند. در برخی از کامپوزیت ، موادی که در این روش استفاده می شود توانایی جذب آب را دارد قدرت بیشتری برای جذب مواد غذایی رنگدانه دار را دارد و به راحتی دچار تغییر رنگ می شود.

عزیران تهرانی برای کسب اطلاع از دندانپزشک خوب در غرب تهران روی ادامه مطلب کلیک کنید.

برخی از خدمات دکتر آریام متخصص ایمپلنت دندان

لمینت دندان

جراحی لثه

پیوند استخوان

جراحی پیوند استخوان

بلیچینگ

کامپوزیت دندان

با تشکر مدیریت سایت دکتر میثم آریام

تهران – صادقیه -بلوار فردوس شرق -خ ابراهیمی جنوبی- بالای بانک مسکن- ساختمان عقیق ط 3 واحد 11
44974672 _ 44974660
کانال تلگرام
پیج اینستاگرام

.

فوق تخصص ایمپلنت