بهترین متخصص ایمپلنت

متخصص ایمپلنت

ایمپلنت یا کاشت دندان

با پیشرفت علم و فناوری در زمینه های مختلف پزشکی، شکستن دندان به طور کامل، کشیدن دندان و یا از دست دادن دندان دیگر خیلی نگران کننده نخواهد بود. یک متخصص ایمپلنت به وسیله تجهیزات پزشکی می تواند با کاشت دندان یا ایمپلنت، دندان از دست رفته تان را به شما بازگرداند. ایمپلنت دندان یک قطعه کوچک تیتانیوم پزشکی است که برای نصب و قرار گرفتن صحیح دندان در فک قرار داده می شود. هر ایمپلنت دندان سه قسمت دارد:

  • خود ایمپلنت که برای ایجاد یک پایه پایدار برای دندان جدید، به استخوان فک میچسبد.
  • آستانه ای که در پیچ ایمپلنت قرار می گیرد و ایمپلنت و تاج را با هم نگه می دارد.
  • تاج، ترمیم پرسلن که در بالای ایمپلنت و آستانه قرار می گیرد و به نظر می رسد و مانند دندان طبیعی عمل می کند.
مزایای ایمپلنت دندان

ایمپلنت یا کاشت دندان

متخصص ایمپلنت

گاهی اوقات، ترس از دست دادن دندان و زندگی با لبخند ناقص می تواند دلیلی باشد که به مراقبت از دندان ها بیشتر اهمیت دهید. بیمارانی که به هر دلیلی دندان خود را از دست داده اند، پس از تحقیق و انتخاب متخصص ایمپلنت ماهر، قرار دادن ایمپلنت دندان بهترین راه حل ترمیم برای اطمینان از سلامتی دراز مدت دهان است. جراحان فک و دهان بیماران را با انواع راه حل های ترمیم با استفاده از ایمپلنت های دندانی که نه تنها درد دندان را از بین می برند بلکه لبخند زیبایی را به وی هدیه می دهند.

ایمپلنت یک جایگزین استثنائی برای پروتزها هستند که به طور معمول روشی بی خطر و ثابت شده است که دندان های از دست رفته خود را دوباره داشته باشید. ایمپلنت دندانی مطلوب ترین روش ترمیم دندان در دسترس بیماران است. اگر یک یا چند دندان خود را از دست داده اید، ایمپلنت دندانی راه حلی دائمی و طبیعی برای داشتن دندان هایی زیبا خواهد بود و متخصص ایمپلنت با کاشت دندان برای شما، اعتماد به نفس از دست رفته تان را بازخواهد گرداند.

مشاوره ایمپلنت

طی یک مشاوره اولیه با یک متخصص ایمپلنت و جراح لثه و انجام معاینات اولیه، بررسی سابقه پزشکی و بررسی عکس از فک و دندان مشخص می گردد که ایمپلنت دندان برای شما مناسب است یا خیر؟ اگر استخوان فک شما نازک باشد، ممکن است نیاز به یک روش پیوند استخوان اضافی برای بازگرداندن ارتفاع و عرض استخوان فک داشته باشید. تعیین تعداد دندان های خراب و دندان هایی که نیاز به ایمپلنت یا ترمیم دارند، بر عهده متخصص ایمپلنت می باشد که ممکن است ترمیم یک دندان با ایمپلنت های فردی باشد یا ایمپلنت دو یا سه دندان که با استفاده از یک پل ثابت پشتیبانی می شوند.

مشاوره ایمپلنت

مزایای ایمپلنت

مزایای ایمپلنت

ایمپلنت دندان برای بیش از 20 سال است که برای درمان ایمن و موثر برای بازگرداندن عملکرد دندان و همچنین مبحث زیبایی شناسی به دهان مورد استفاده قرار گرفته اند. بازگرداندن یک دندان تک، چند دندان یا حتی یک قوس کامل از دندان های از دست رفته و ارائه یک نتیجه عالی در درازمدت از مزایای استفاده از ایمپلنت می باشد. به دلیل حساسیت دندان ها و تاثیر چشمگیر آنها در ظاهر، انتخاب متخصص ایمپلنت خوب، ماهر و باتجربه بسیار اهمیت دارد. دکتر میثم آریام داراس فلوشیپ تخصصی ایمپلنت و جراحی های لثه از دانشگاه تهران می باشد و سابقه کاری چندین ساله و مشتریان فراوان ایشان دلیلی محکن برای مهارت در ایمپلنت می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 7 =

فوق تخصص ایمپلنت

متخصص ایمپلنت