زیبایی دندان با ایمپلنت

زیبایی دندان با ایمپلنت

زیبایی دندان با ایمپلنت

زیبایی دندان با ایمپلنت

از آنجایی که ایمپلنت دندان روشی برای کاشت دندان از دست رفته می باشد علاوه بر درمان باعث زیبایی لبخند می شود. دندانی که بر اثر عواملی مانند پوسیدگی، شکستگی از بین رفته باشد علاوه بر اینکه بر سایر دندان و لثه تاثیر منفی می گذارد باعث بدشکل شدن دندان ها می شود. در صورتی که در جلوی دهان باشد زیبایی فرد را تحت تاثیر قرار می دهد به طوری که فرد اعتماد به نفس خود را از دست می دهد. زمان انجام ایمپلنت مهم می باشد اگر مدت زمان زیادی از افتادن دندان در اثر عوامل مذکور گذشته باشد احتمال آسیب به لثه و استخوان وجود دارد و می تواند سایر دندان ها را نیز دچار تحلیل یا پوسیدگی کند که نه تنها درمان را با مشکل مواجه می کند بلکه نیازمند هزینه و وقت بیشتری برای درمان می باشد.

زیبایی دندان با ایمپلنت

زیبایی دندان با ایمپلنت

انواع زیبایی دندان با ایمپلنت

با توجه به تعداد دندان های از دست رفته و جهت زیبایی دندان با ایمپلنت، کاشت ایمپلنت انجام می شود :
1. در صورتی که تنها یک دندان از دست رفته باشد.
در صورتی که یک دندان از دست رفته باشد در یک یا چند جلسه کاشت دندان انجام می شود. در این روش برخلاف کاشت بریج دندان های اطراف تراشیده نمی شود و آسیبی به آنها وارد نمی کند . ایمپلنت با تحریک استخوان قسمت فاقد دندان نه تنها از تحلیل استخوان در این قسمت جلوگیری می کند بلکه باعث تحریک به استخوان سازی در نواحی اطراف دندان کاشته شده می شود. در صورتی که ایمپلنت در قسمت جلوی دندان باشد هزینه آن با سایر قسمتها یکسان می باشد.
2. در صورتی که چند دندان از دست رفته باشد.
در این روش طی چند جلسه دندان های جدید جایگزین دندان های از دست رفته می شوند. مزیت این روش نسبت به بریج اینست که آسیبی به دندان های اطراف وارد نمی کند . در روش بریج به دلیل اینکه برای ثابت ماندن نیاز به سوار شدن بر دندان های مجاور دارد وزن زیاد ناشی از فشار بریج به مرور زمان باعث لق شدن دندان ها می شود ولی در ایمپلنت دندان این عیب وجود ندارد.
3. در صورتی که همه دندان ها از دست رفته باشد
در گذشته برای فردی که همه دندان های خود را از دست می داد از روش دندان مصنوعی به صورت متحرک یا ثابت استفاده می شد که با توجه به ارزان بودن هزینه کاشت آن دارای معایبی بود از جمله امکان لق شدن پروتز دندان ، مشکل در صحبت کردن و جویدن ، زخم شدن لثه و دهان را در پی داشت که مصنوعی بودن آن از زیبایی فرد می کاست . ایمپلنت دندان نه تنها این مشکلات را در پی ندارد بلکه تشخیص آن از دندان طبیعی دشوار می باشد این بدان معنی است که باعث زیبایی دندان های فرد می شود .

عزیران تهرانی برای کسب اطلاع از دندانپزشک خوب در غرب تهران روی ادامه مطلب کلیک کنید.

برخی از خدمات دکتر آریام متخصص ایمپلنت دندان

جراحی لثه

لمینت دندان

جراحی پیوند استخوان

بلیچینگ

کامپوزیت دندان

با تشکر مدیریت سایت دکتر میثم آریام

تهران – بلوار فردوس شرق -خ ابراهیمی جنوبی- بالای بانک مسکن- ساختمان عقیق ط 3 واحد 11
44974672 _ 44974660
کانال تلگرام
پیج اینستاگرام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

فوق تخصص ایمپلنت

متخصص ایمپلنت