لمینیت-ای-پی-اس

لمینیت-ای-پی-اس

لمینیت ای پی اس

همه ی ما به زیبایی دندان هایمان اهمیت می دهیم و همیشه نگران از صدمه دیدن دندان ها بر اثر حادثه هستیم . اما روش های نوینی که امروزه آمده است مشکل را برایمان حل کرده است . یکی از آنها لمینت ای پی اس می باشد .

لمینیت-ای-پی-اس

لمینیت-ای-پی-اس

لمینیت ای پی کی

این نوع لمینت یکی از مشکلاتی که دارد شکسته شدن آن برای افرادی است که فک های قوی ای دارند که با پیشرفت در دندانپزشکی روکش و لمینت های محکمی ساخته شده که دیگر مشکل را حل کرده است . لمینت ها علاوه بر محکمی که دارند ظاهرشان مثل دندان طبیعی بوده و لک نمی شوند . لمینت برای دندان هایی که کج شده اند هم مورد استفاده قرار می گیرند و می تواند یک جایگیزین خوب برای روکش دندان در برخی موارد باشد . لمینت برای جلوگیری از تغییر رنگ و ظاهر دندان است که از هرگونه آسیب زدن به دندان جلوگیری می کند . به راحت می توانیم بگوییم که عوارض لمینت خیلی کم بوده و سال های زیادی می توانیم از مقاومت بودن آن اطمینان داشته باشیم و هرچه بهداشت را رعایت کنیم طول عمر دندانمان را بالاتر می بریم .

لومینیرز

لومینیرز دندان یکی از روش های مورد پسند برای زیبایی های دندان است که بین مردم طرفدار خاص خود را دارد . لومینیرز باعث بهتر کردن فرم خنده در شخص می شود . این روش برای افرادی بیشتر استفاده قرار می گیرد که فاصله ی بین دندان هایشان وجود دارد و یا کمی کج هستند .

لمینیت ای پی اس

روکش هایی که سرامیک کامل هستند با لثه بسیار سازگار می شوند . سرامیک های سیلیکات و زیرکونیا از پر کاربردی ترین ها هستند که برای روکش مورد استفاده قرار می گیرند . تغییر رنگ و یا لکی بوجود نخواهد آمد و دوام بالایی دارند .
لمینیت ای پی اس یک نوعی از سرامیک است برای زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد . روش های سرامیکی که برای درمان از آن استفاده می شود دارای مجموعه های زیاد و متفاوتی می باشد که این نوع لامینیت هم شامل این دسته قرار گرفته شده است . فلد اسپات ها از نظر زیبایی بهترند اما عیب بزرگی که دارند بسیار شکننده بوده و این پزشک شما است که باید تشخیص دهد چه نوعی برای دندان شما مناسب تر است .

برخی از خدمات دکتر آریام متخصص ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان

لامینت دندان

جراحی پیوند استخوان

بلیچینگ

با تشکر مدیریت سایت دکتر میثم آریام

تهران – بلوار فردوس شرق -خ ابراهیمی جنوبی- بالای بانک مسکن- ساختمان عقیق ط 3 واحد 11
44974672 _ 44974660
کانال تلگرام
پیج اینستاگرام

فوق تخصص ایمپلنت