بلیچینگ :

برای اینکه بخواهید زیبایی لبخند خود را چندان برابر کنید  می توانید از بلیچینگ  استفاده کنید و این روش برای   تغییردادن رنگ مینای دندان  می باشد  با لیزر می توانیددندان های خود را  سفید کنید  این روشی گران قیمت و بسیار سریع می باشد .

دلایل سفید کردن دندان:

  • قهوه ای  شدن یا زرد  شدن دندان‌ها
  • لایه ی خارجی دندان فرسوده می شود .
  • مصرف برخی از داروها (تتراسایکلین) باعث ایجاد لکه در دندان می شود.
  •  فلورسیس (در موقع رشد دندان ها  مصرف بیش از حد فلوراید )

سفید کردن دندان با لیزر

یکی از بهترین نتایج برای سفید کردن دندان استفاده با لیزر می باشد  و امرزوه یکی از روش هایی که در مقایسه با روشهای دیگر سفید کردن دندان  رضایت بخشی بسیاری  برای افراد دارد. برای داشتن دندان هایی سفید و روشن و همین طور از بین بردن لکه های دندان ها و آثار آنها  استفاده از روش سفید کردن دندان ها بالیزر یکی از پرسودترین روشهای  درمانی  می باشد  باتوجه به تجربه بالای پزشکان متخصص در خصوص اصلاح  و زیبایی ظاهری دندان ها  می توان گفت که این روش بسیار موثر و دارای ایمنی می باشد .در این روش درمان هیچگونه درد و خونریزی  ، بخیه یا برشی  نمی باشد و بدون بی حسی موضعی است و و زمان مورد نیاز برای فرآیند درمان حتی کمتر از یک ساعت می باشد .

 روش عملکرد سیستم لیزری سفید کننده‌ی دندان:

در این روش  درمان با پرتو دهی به بافت است و امکان آسیب دهی به آن بسیار کم است  از این رو طول مدت پرتو دهی و توان خروجی  توسط پزشک کنترل شده می باشد .

دندانپزشک از روش های پاک سازی معمول برای اینکه پلاک های دندانی را حذف کند استفاده می کند بنابراین تاثیر به سزایی در فرآیند سفید کردن دندان در رفع کردن لکه ها و رنگ رفتگیشان دارد.

بلیچینگ

بلیچینگ

هزینه‌:

هزینه برای سفید کردن دندان با لیزر  به میزان جلسات لازم برای درمان  بستگی دارد . در واقع فرآیند انجام این کار  برای یک جلسه بسیار گران می باشد .

عوارض جانبی

اصولا عوارضی در سفید کردن دندان وجود دارد مانند درد دندان ها و لثه ها ، البته بعد از گذشت یک تا دو روز  این نارحتی ها و دردها به پایان می رسد و همین طور در  افرادی که نسبت به سرما دندان های حساستری دارند علائم درد مشاهده می شود که از یک تا سه روز این علائم برطرف می شود .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر میثم آریام

درباره draryam

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *