کاشت ایمپلنت طلا با بهترین متخصص ایمپلنت

کاشت ایمپلنت طلا

تاریخچه کاشت ایمپلنت طلایی

در همان ابتدای تاریخ تمدن بشر در مصر و چین، از طلا به دلیل اینکه انعطاف پذیری آن برای دندان مصنوعی استفاده می شده است. با توجه به جمجمه های به دست آمده از 5000 سال پیش رویت شده است که در دهانشان دندان طلا وجود دارد. یعنی می توان گفت تاریخچه ایمپلنت طلا قدمت بالایی دارد.
البته می توان گفت که امروزه تیتانیوم و پرسلن جایگزین طلا شده است، به طوری که دندان های مصنوعی مانند دندان طلا به نظر می آید و دندان طلا بیشتر جنبه زینتی و یا فردیتی پیدا کرده است. برای کاشت ایمپلنت طلا حتماً می بایست با بهترین متخصص ایمپلنت در این زمینه مشاوره گردد.

ایمپلنت طلا

ایمپلنت دندانی، دندان مصنوعی های دائمی می باشند که در فک کاشته می شوند. و آنها درست مانند دندان طبیعی عمل می کنند. و طرفداران آن به گونه است که دندان مصنوعی استفاده نمی کنند و تنها تمایل به کاشت ایمپلنت دندانی دارند.
کاشت ایمپلنت طلا تا حدودی موجب غرور و فخر فروشی نیز می شود. اگر تمایل به کاشت ایمپلنت طلا دارید باید نکات لازم و اطلاعت لازم را در بدست آورید.

کاشت ایمپلنت طلا با متخصص ایمپلنت

ایمپلنت طلا

اجزای ایمپلنت طلا

ایمپلنت طلا دارای دو قطعه است که فیکسچر ایمپلنت تیتانیوم که توسط عمل جراحی داخل استخوان فک پیچ می شوند و دندای طلای واقعی، که دندان طلا به ایمپلنت متصل می شود و مانند یک دندان طبیعی عمل می کند. از ایمپلنت طلا می توان برای جویدن و گاز زدن استفاده نمود. و همچنین مانند دندان های طبیعی آن را تمیز کرد و نمی توان آنرا کشید.

انواع ایمپلنت طلا

ایمپلنت های طلا دائمی می باشند. البته اگر ظاهر آنرا دوست دارید اما احساس می کنید که در محل کار مناسب نمی باشد، می توانید یک ایمپلنت پرسلن با یک کلاه یا تاج طلا انتخاب نمایید. بنابراین شما می توانید روکش طلا را در محیط کار و جلسات بردارید و در جایی که مورد نیازتان می باشد از روکش دندان طلا استفاده کنید.

ویژگیهای ایمپلنت طلایی دندان

دندان طلا را همچنین می توان با سنگ های اضافی و انجام طراحی تزئین کرد. همچنین می توانید برای برای درخشش بخشیدن به لبخند خود، دندان های طلایی را که در دهان خود قرار داده اید با الماس یا سنگ قیمتی واقعی یا حتی مصنوعی تزیین کنید.

کاشت ایمپلنت طلا با بهترین متخصص ایمپلنت

ایمپلنت طلا

ایمپلنت دندان طلایی و مزایای آن

-در مورد ایمپلنت طلا و مزایای آن می توان گفت که همانند مزایای دیگر انواع ایمپلنت های دندانی است.
-آنها همانند بریج که فشار بر دندان های جانبی خود وارد می کنند، فشار کمتری بر روی دندان جانبی خود وارد می کنند، زیرا آنها بجای اینکه به دندان های پهلویی خود تکیه کنند در استخوان فک کاشته می شوند.
-لازم نیست نگران افتادن آنها باشید و می توانید هر نوع ماده غذایی که علاقه دارید میل کنید.
-تمیز کردن آنها نیاز به روش خاصی ندارد و از چسب دندان مصنوعی که ناخوشایند می باشد استفاده نمی کنید.
-دندان طلا می تواند به دهانتان سبک دلخواه را بدهد البته بستگی به انتخاب سبک شما دارد.

تذکر در نصب ایمپلنت طلا

اگر می خواهید ایمپلنت طلا نصب کنید این را در نظر بگیرید که این تصمیم از نوع دائمی و غیرقابل تغییر می باشد. می توان گفت تغییر آن در آینده، بسیار پیچیده و دردناک و پرهزینه و حتی در مواردی غیر ممکن است.
انجام ایمپلنت نیز در افرادی که دارای استخوان فک ضعیف هستند یا سابقه بیماری جدی لثه دارند، موفقیت کمتری دارد بنابراین حتما با متخصص ایمپلنت در این زمینه صحبت شود.

نحوه تمیز کردن ایمپلنت های دندانی

ایمپلنت های دندانی با دست دندان های مصنوعی (دنچر) و یا دندان مصنوعی از این جهت که دیگر از دهان خارج نمی باشد تفاوت دارد.
تمیز کردن دندان های ایمپلنت درست مشابه دندان معمولی بوده البته باید اینرا در نظر گرفت که ایمپلنت بطور منظم نیاز به تمیز کردن دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

فوق تخصص ایمپلنت